Ozdoby do lakierów hybrydowych – co można wybrać i jaki efekt uzyskać?

Wytrzymałość stylizacji na poziomie nawet 4 tygodni to jeden z głównych argumentów przemawiających za wyborem lakierów hybrydowych do manicure i pedicure. Nie bez znaczenia jest tu także bogata paleta kolorystyczna, która w przypadku markowych produktów pozwala uzyskać bardzo elegancki i profesjonalny efekt wizualny. Paznokcie dłoni i stóp mogą więc wreszcie otrzymać odpowiednią pielęgnację i stylizację, a ich właścicielka z całą pewnością doceni wygodę związaną z o wiele rzadszymi wizytami w salonie kosmetycznym. Jednym z elementów, które mogą natomiast zagwarantować, iż efekt stylizacji będzie jeszcze bardziej oryginalny i satysfakcjonujący są różnego rodzaju ozdoby. Co składa się na ten asortyment? Co można dzięki takim produktom osiągnąć? O tym poniżej.

Delikatne urozmaicenie stylizacji paznokci

Najbardziej subtelną formą dodatków i ozdób do lakierów hybrydowych są specjalne pyłki, cieszące się dużą popularnością zarówno wśród klientek salonów kosmetycznych, jak i sklepów internetowych. Ich tajemnica tkwi między innymi w tym, że:
użycie ich zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość stylizacji płytki, co przekłada się także na jej estetykę oraz elegancję,
– dzięki pyłkom do paznokci można uzyskać naprawdę ciekawe wygląd płytki, np. efekt zorzy polarna,
efekt szronu, efekt powierzchni lustra, powierzchni chromowanej lub powierzchni zmieniającej barwę pod wpływem temperatury otoczenia i ciała (tzw. pyłki termiczne),
– są różnorodne, a więc mogą zaoferować coś dla kobiety o różnym guście, niezależnie od okazji i wieku użytkowniczki.

Elementy trójwymiarowe

Tego typu ozdoby doklejane są na powierzchni lakieru hybrydowego, co skutkuje tym, iż stylizacja płytki paznokcia zyskuje trójwymiarowy efekt oraz staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Jaki efekt można tu stworzyć? Niektóre klientki decydują się na budowę kontrastów pomiędzy ozdobami – perełkami, cyrkoniami i płatkami – inne natomiast preferują bardziej stonowane projekty. Warto także wiedzieć, że elementy tego typu:
– posiadają dużą trwałość, choć oczywiście nie tak dobrą jak powierzchnia lakieru hybrydowego,
– w asortymencie perełek i cyrkonii można znaleźć ozdoby należące do marki Swarovski,
– mogą nadać powierzchni paznokcia metalicznego połysku lub sprawić, że barwa stylizacji będzie zmieniała się wraz z kątem padania na nią światła.

Lakiery hybrydowe – inne ozdoby

Różnorodny asortyment ozdób, który skrywa wiele niespodzianek, nie ogranicza się jedynie do efektów wizualnych osiąganych przy pomocy pyłków, perełek, cyrkonii i płatków do manicure i pedicure hybrydowego. Warto tu zwrócić również uwagę na:
– folie do wtapiania (dzięki nim można stworzyć między innymi powierzchnię popękanego szkła),
– nici artystyczne (elegancki i oryginalne efekt do stylizacji paznokci dłoni i stóp),
– folie transferowe i dedykowane naklejki (prosty sposób na uzyskanie bardziej szczegółowych wzorów na powierzchni płytki paznokcia).

Tworząc ten artykuł, korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia zespołu sklepu internetowego Lakieryhybrydowe.pl

Dodaj komentarz